RENOVIERUNGSSYSTEME

DVEŘE - SCHODY - NÁBYTEK

 

…perfektní systém pro Vaše staré schody

Má-li interiérové vybavení bytu kanceláře splňovat všechna funkční a estetická kritéria, vyžaduje nejen dostatek dobrého vkusu, ale také stálou údržbu. Vždyť téměř každá součást interiéru se časem opotřebuje či okouká. Objeví se škrábance, praskliny nebo díry anebo prostě a jednoduše přestane vyhovovat módním trendům.

CO V TAKOVÉM PŘÍPADĚ DĚLAT?

Je možné začít s nákladnou přestavbou a vše staré a nevyhovující vyhodit. Ovšem existuje i schůdnější řešení. Tím jsou RENOVACE! V tomto případě se Váš bývalý interiér promění ve zcela nový, přesně podle Vašich představ a přání. Stačí se pouze rozhodnout, kterou částí začít a obrátit se na naši společnost WELLE!

OBKLADY BETONOVÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KAMENNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY DŘEVĚNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KOVOVÝCH SCHODIŠŤ * NOVÁ SCHODIŠTĚ * ZÁBRADLÍ *

Povrch schodů je vhodný jak pro domy a byty, tak pro komerční prostory. Všechny naše materiály vykazují barvostálostVYSOKOU NOSNOST, otěruvzdornost a nárazuvzdornost. Již ŽÁDNÉ BROUŠENÍ a lakování! Odolné PROTI ÚDERŮM, trhání a škrábancům! Hledáte-li nový povrch pro Vaše schody, který má být pevný, odolný, nenáročný na údržbu, pak je firma WELLE Vašim ideálním partnerem. Zaručíme Vám přesné provedení montáže a KOMPLEXNÍ SLUŽBY včetně zábradlí a dalších doplňků.

     - nárazuvzdornost dle EN 438

     - otěruvzdornost - kategorie AC4

     -  požární odolnost B1 DIN 4102

     - vysoká nosnost - HDF nosič E1

     - úprava povrchu proti uklouznutí dle DIN 51130 stupeň R9

Certifikovaný systém dle DIN ISO 9001 * Rychle a čistě * Povrch HPL laminát 12 dekorů nebo přírodní dýha * Prvotřídní zpracování * Snadná údržba, extrémní trvanlivost * 10 let záruka (na povrch HPL laminát) * Plynulý výstup na podestu * Obklady boků, renovace schodnic i bočnic * Výškově stavitelná Alu lišta * Osvětlení schodiště LED technikou…

poptavka