RENOVIERUNGSSYSTEME

DVEŘE - SCHODY - NÁBYTEK

 

Renovace dveří jako ideální řešení pro Váš interiér

Oprýskaná barva, poškrábaný povrch, opotřebované kliky a zámky, poškozené zárubně? Řešením tohoto problému nemusí být nutně koupě nových, drahých dveří!   S renovačním systémem WELLE přeměníte Vaše staré, nevzhledné dveře a zárubně v moderní doplněk interiéru.

Ať se jedná o dveře interiérové nebo vstupní, kazetové, klasické či moderní, elegantní nebo stylové, zvolte si z více jak dvou desítek atraktivních dekorů. Speciální plastový materiál s věrnou imitací struktury dřeva a spousta doplňků dodají Vašim dveřím zcela nový vzhled. Vysoká kvalita materiálů, do kterých budou staré dveře a zárubně "oblečeny", zajišťuje dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči poškrábání a opotřebování a snadnou údržbu.

Jestliže potřebujete, aby Váš interiér ožil a byl více prosvětlen, renovační systém WELLE nabízí možnost zhotovit do dveří prosklení se širokou nabídkou typů a tvarů rámečků včetně mnoha druhů skel… Samozřejmostí jsou také bezpečnostní prvky, jako např. bezpečnostní zámky, oplechování, kování či fólie na sklo.

Neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat technika, který Vám ochotně a odborně poradí a pomůže vybrat z nepřeberného množství různých možností…

Spolehněte se na servis, který WELLE nabízí; provedeme zaměření, společně sestavíme vzhled a tvar a v krátkých dodacích lhůtách namontujeme. Splníme Vaši představu s ohledem na nejvyšší kvalitu

poptavka