RENOVIERUNGSSYSTEME

DVEŘE - SCHODY - NÁBYTEK

Díky nimž tak mnohý dům získá silnou páteř:

Bezpečnost a důvěra

Schody ožívají a jsou používané - den co den. Při každodenním chození nahoru a dolů, dětmi, prarodiči, návštěvami. A všichni jim musí slepě důvěřovat. Musí odpovídat stylu domu - musí být především bezpečné.

Výroba na objednávku

Schodiště firmy Schrenk nejsou žádným masovým produktem. Každá objednávka se zpracovává na míru přesně podle zásadních kritérií: individualita, kvalita a spokojenost zákazníka.

Designové styly schodiště

Schodiště ze dřeva a v kombinaci s jinými materiály nabízejí bezpočet možností pro jejich ztvárnění. Vždy podle podmínek stavby a na základě osobních představ naplánujeme a vyrobíme schodiště Vašich snů. Pět designových stylů slouží pro orientaci při výběru.

Poradenství

Schodiště jsou investicí "pro život". Proto by se při plánování nemělo nic ponechat náhodě. Styl, konstrukce, dřevo - každý detail společně projednáte a naplánujete spolu s našimi kvalifikovanými poradci.

Povrch

Používáme laky na vodní bázi, šetrné k životnímu prostředí, které nanášíme moderním lakovacím zařízením. Dveře lakujeme tvrzeným a kvalitním schodišťovým lakem. Závěrečným vytvrzením se povrch stává odolnějším. Kromě laků na vodní bázi používáme také mořidla, laky dle vzorníku barev RAL a oleje.

Plánování

Kompletní plánováni schodiště provádějí naši specialisté za podpory nejmodernějšího softwaru. Tak můžeme zaručit bezproblémovou výrobu, naprostou přesnost a bezpečnost Vašeho schodiště.

Konstrukce

Konstrukce dřevěného schodiště má mnoho spojovacích míst. Proto se v celém procesu plánování a výroby dbá na maximální přesnost a pečlivost. Díky speciálně vyvinutým schodišťovým komponentům lze dalekosáhle zabránit různým rušivým zvukům, jako je např. vrzání.

Masivní dřevo

Pro výrobu kvalitního schodiště s dlouhou životností se nejlépe hodí odolné masivní dřevo. Skladuje se za ideálních podmínek a naši specialisté je pečlivě vybírají pro daný účel.

Montáž

Pro bezpečnost schodiště je rozhodující pečlivá a přesná montáž. Naši zkušení a školení montážní pracovníci ji provádějí na vysoce profesionální úrovni.

Zábradlí

Madla a příčky doplňují schodiště a přispívají značnou měrou k jeho bezpečnosti. Firma Schrenk nezná žádné hranice pro individuální nápady týkající se vhledu. Mnohé lze udělat a kombinovat.

Obložení betonového schodiště

Náš systém měření vyvinutý speciálně pro toto použití nahrazuje pracné snímání šablon. Jen krátce se tak činíme nárok na drahocenný čas zákazníka.