RENOVIERUNGSSYSTEME

DVEŘE - SCHODY - NÁBYTEK

 

  Výroba přesně podle rozměrů

Vy určujete, jak velké mají být Vaše dveře, neboť standardní rozměry pro firmu Schrenk neplatí. Každé dveřní křídlo se vyrábí podle Vašich představ na míru přesně.

   Dveřní křídlo

Solidní kvalita. Děrovaná dřevotříska nebo masivní dřevo pro stabilitu, nákližky z masivního dřeva na hranách, krycí desky z tenké dřevotřísky/MDF. Zakončení tvoří nákližky z masivního dřeva odpovídající povrchové krycí dýze.

   Kresba dýhy

Použité dýhy jsou přírodními produkty a jsou charakteristické různou strukturou a barvou. Dýhy podléhají přísným kritériím ohledně kvality a jsou vybírány našimi specialisty odpovídajícím způsobem.

   Lepení dýhy

Jednotlivé pruhy dýhy se ve spárách lepí pomocí nejmodernějšího zařízení. Tím se docílí vysoké pevnosti a povrchu beze spár.

   Výroba na objednávku

Dveře firmy Schrenk nejsou žádnými masovými produkty. Každá objednávka se zpracovává na míru přesně podle zásadních kritérií: individualita, kvalita a spokojenost zákazníka.

   Závěsy

Kvalitní závěsy spojené pevně s dveřmi a zárubní zabraňují vychýlení nebo vyražení dveří. Závěsy lze jednoduše nastavit i při nasazených dveřích.

   Kování

Používáme výhradně kování od renomovaných výrobců. Vhodné pro každý styl - krásného tvaru a s vyzkoušenou dlouhou životností.

   Povrch

Používáme laky na vodní bázi, šetrné k životnímu prostředí, které nanášíme moderním lakovacím zařízením. Dveře lakujeme tvrzeným a kvalitním schodišťovým lakem. Závěrečným vytvrzením ultrafialovým zářením se povrch stává odolnějším. Kromě laků na vodní bázi používáme také mořidla, laky RAL a oleje.

   Zárubně

Zárubňové systémy odpovídají jakémukoli přání. Dveřní křídlo "s polodrážkou" nebo se spojem "na tupo" s obložkovou zárubní. Schrenk vyvinul také zárubeň "Ccomo", u které dveřní křídlo lícuje se zárubní a zdí, a renovační zárubeň, která zmenšuje průchozí světlost pouze o 25 mm.

   Zvláštní tvary

Nabízíme také množství zvláštních tvarů pro speciální použití u kyvných dveří, zádveřní prvky, posuvné dveře do pouzdra nebo před stěnu, shrnovací dveřeobložení průchodu, segmentové nebo kruhové oblouky, částečně skleněné nebo celoskleněné dveře a mnohem víc.

   Funkční dveře

Mnohé otvory ve stěnách musí být uzavřeny protipožárními dveřmi. Vyrábíme i protipožární dveře s příslušným "certifikátem", které se hodí k Vašim interiérovým dveřím a odpovídají úředním požadavkům. Dále vyrábíme také funkční dveře pro odpovídající třídu klimatizaceprotihlukové dveře, dveře s několikanásobným zámkem atd.

poptavka

01 02 03 04 05 06

07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29