Schody a schodiště

Schodiště, dřevěné schody

Díky nimž tak mnohý dům získá silnou páteř:

Bezpečnost a důvěra

Schody ožívají a jsou používané - den co den. Při každodenním chození nahoru a dolů, dětmi, prarodiči, návštěvami. A všichni jim musí slepě důvěřovat. Musí odpovídat stylu domu - musí být především bezpečné.

Výroba na objednávku

Schodiště firmy Schrenk nejsou žádným masovým produktem. Každá objednávka se zpracovává na míru přesně podle zásadních kritérií: individualita, kvalita a spokojenost zákazníka.

Designové styly schodiště

Schodiště ze dřeva a v kombinaci s jinými materiály nabízejí bezpočet možností pro jejich ztvárnění. Vždy podle podmínek stavby a na základě osobních představ naplánujeme a vyrobíme schodiště Vašich snů. Pět designových stylů slouží pro orientaci při výběru.

Poradenství

Schodiště jsou investicí "pro život". Proto by se při plánování nemělo nic ponechat náhodě. Styl, konstrukce, dřevo - každý detail společně projednáte a naplánujete spolu s našimi kvalifikovanými poradci.

Povrch

Používáme laky na vodní bázi, šetrné k životnímu prostředí, které nanášíme moderním lakovacím zařízením. Dveře lakujeme tvrzeným a kvalitním schodišťovým lakem. Závěrečným vytvrzením se povrch stává odolnějším. Kromě laků na vodní bázi používáme také mořidla, laky dle vzorníku barev RAL a oleje.

Plánování

Kompletní plánováni schodiště provádějí naši specialisté za podpory nejmodernějšího softwaru. Tak můžeme zaručit bezproblémovou výrobu, naprostou přesnost a bezpečnost Vašeho schodiště.

Konstrukce

Konstrukce dřevěného schodiště má mnoho spojovacích míst. Proto se v celém procesu plánování a výroby dbá na maximální přesnost a pečlivost. Díky speciálně vyvinutým schodišťovým komponentům lze dalekosáhle zabránit různým rušivým zvukům, jako je např. vrzání.

Masivní dřevo

Pro výrobu kvalitního schodiště s dlouhou životností se nejlépe hodí odolné masivní dřevo. Skladuje se za ideálních podmínek a naši specialisté je pečlivě vybírají pro daný účel.

Montáž

Pro bezpečnost schodiště je rozhodující pečlivá a přesná montáž. Naši zkušení a školení montážní pracovníci ji provádějí na vysoce profesionální úrovni.

Zábradlí

Madla a příčky doplňují schodiště a přispívají značnou měrou k jeho bezpečnosti. Firma Schrenk nezná žádné hranice pro individuální nápady týkající se vhledu. Mnohé lze udělat a kombinovat.

Obložení betonového schodiště

Náš systém měření vyvinutý speciálně pro toto použití nahrazuje pracné snímání šablon. Jen krátce se tak činíme nárok na drahocenný čas zákazníka.

Zašlete nám poptávku pro nezávaznou kalkulaci

Nacházíte se: